Nezaměnitelný styl britské prémiové značky MINI je fascinující nejen na silnici. Také produkty kolekce MINI Lifestyle 2021 vysílají jednoznačné signály radosti ze života a v mnoha dalších situacích běžného dne a chvílích volného času vyzařují prémiovou kvalitu a individualitu. Jednoduchý a přímočarý design, chytré detaily, vysoká kvalita zpracování a výběr materiálů, jehož společným jmenovatelem je udržitelnost, jsou charakteristickými znaky jejího moderního charakteru. Kolekce MINI Lifestyle 2021 zahrnuje oblečení pro malé i velké MINI fanoušky, tašky a doplňky, praktické společníky pro každodenní život a mobilitu a také výrobky pro děti.

Jako obvykle je v nabídce široká škála produktů, které se vyrábějí k přírodě obzvláště šetrným způsobem nebo z recyklovaných materiálů. Nadčasový design a trvanlivost vysoce kvalitních výrobků korespondují též s principem udržitelnosti. Vizuálně výrazné prvky doplňují svěží barvy a nový osobitý designový motiv. Do produktů kolekce MINI Lifestyle 2021 se promítají designové prvky současných modelů MINI. Patří mezi ně modré barevné provedení Island Blue, pro MINI Electric charakteristická žlutá barva Energetic Yellow a zejména dynamický barevný přechod, který je neomylně inspirován novou vícebarevnou střechou MINI Multitone.

Nové textilie: Organická bavlna, svěží barvy, nezaměnitelný MINI design.
Svěží barvy a jednoduchý nezaměnitelný design zosobňují autentický styl značky a charakterizují nové textilní produkty kolekce MINI Lifestyle 2021. V případě dámského trika MINI Wordmark Gradient a pánského trika MINI Wing Logo Gradient se barevná kombinace modrá Island/černá a šedá/žlutá barva Energetic Yellow představuje v tom nejlepším světle. Novinkou kolekce je také dámské triko MINI 3D Stripes Wing Logo a pánské triko MINI 3D Stripes Wing Logos nápadným 3D potiskem na hrudi.

Velký dojem lze udělat také v malých velikostech: což například dokazuje nová dětská mikina MINI 3D Car, jejíž motiv na přední straně má fascinující měnivý efekt. Všechna trika a mikiny z kolekce MINI Lifestyle 2021 jsou ze 100procentní organické bavlny s UV ochranou a jsou vyrobeny v Portugalsku.

Mezi další novinky kolekce MINI Lifestyle 2021 patří MINI dámská bunda s podšívkou a MINI pánská bunda s podšívkou. Bundy jsou lehce polstrované a poskytují tak ochranu při nižších teplotách.

Individuální styl hned od narození: Nové produkty pro děti.
Stylové produkty pro nejmenší MINI fanoušky jsou již dlouho nedílnou součástí každé kolekce MINI Lifestyle. Novinkou v aktuální nabídce jsou MINI bryndáky v dárkové sadě. Atraktivní dárková sada se skládá ze tří bryndáků v různých barvách, pokaždé v jedinečném designu.

Nejnovější provedení kšiltovek, chránících MINI fanoušky před příliš intenzivními paprsky slunce, zdobí výrazný síťovaný design. Kolekce MINI Lifestyle 2021 také poprvé zahrnuje pokrývky hlavy pro děti, konkrétně MINI dětskou kšiltovku.

Stylově navržené a udržitelně implementované: Nové příslušenství.
Pečlivě vybrané materiály a vysoce kvalitní zpracování zajišťují, že příslušenství z kolekce MINI Lifestyle 2021 poskytuje trvalé potěšení a zaručí udržitelnost. Mezi tyto materiály patří především recyklovaný plast, porcelán a bioplastický papír.

Například deštníky kolekce MINI Lifestyle v nejnovějším provedení kombinují moderní design s ověřenou udržitelností. Skládací deštník MINI Gradient a deštník MINI Gradient mají plášť vyrobený ze 100procentně recyklovaných plastů.

Také MINI Gradient zápisník se vyznačuje zodpovědně zvolenými materiály a novým vzhledem. Stránky poznámkového bloku jsou vyrobeny z bioplastického papíru, který se vyrábí z vápence rozemletého na prášek. Tato surovina je k dispozici jako odpadní produkt z lomů v téměř nepřeberném množství. Bioplastický papír lze vyrábět také zvláště šetrným způsobem k životnímu prostředí: bez dřevěných vláken a vody a se značně nižší energetickou náročností ve srovnání s konvenční výrobou papíru.

Dalšími novými položkami v kolekci MINI Lifestyle 2021 jsou MINI šňůry na krk a MINI Gradient hrnek nabízený ve dvou barevných provedeních. Novinkou v nabídce jsou také přívěsky na klíče MINI Wing Logo a MINI Wordmark.

MINI cestovní polštářek, který se v kolekci objevuje vůbec poprvé a nabízí větší pohodlí nejen na delších cestách, je praktickým společníkem na cesty. Nafukovací polštář se snadno skladuje a jeho potah z měkké bavlny lze vyprat.

Tašky a kufry v novém designu a vyrobené z udržitelného materiálu.
Nové tašky kolekce MINI Lifestyle 2021 se svěžím barevným designem jsou stylovými doplňky na nákupy a krátké výlety. Výrazný barevný přechod mezi modrou barvou Island a žlutou Energetic Yellow je nyní charakteristickým prvkem MINI Gradient peněženky, MINI Gradient kapsičky, MINI Gradient nákupní tašky a MINI Gradient sportovní tašky.

Udržitelná alternativa k plastovému skořepinovému kufru je v kolekci MINI Lifestyle 2021 k dispozici v podobě cestovní tašky MINI Contrast Zipper. Stejně jako v případě tašky na kolečkách MINI Contrast Zipper je vyrobena z recyklovaných plastů.

Líbil se Vám tento článek? Sdílejte jej!